O NÁS

Naša filozofia

Snažíme sa aby štýl našej práce korešpondoval s hodnotami ktoré vyznávame v súkromí. Za základ všetkého nášho snaženia v živote aj podnikaní považujeme ľudský prístup a zdravý sedliacky rozum.

Čítaj viac...

O ZDRUŽENÍ

Predstavenie spoločnosti

Vítame Vás na stránke spoločnosti ARD Projekt

V tejto sekcii Vás chceme poinformovať o tom kto sme, čo robíme , prečo sme vznikli, odkiaľ ideme a kam smerujeme.

Prvé tri písmená v názve firmy charakterizujú jej náplň.

Architektúra Realizácia DesignČítaj viac...

O SPOLOČNOSTI

ARD Projektateliér rodinných domov

Náplňou našej práce je pomôcť Vám zorientovať sa, nájsť a ak už máte jasnú ideu, tak zhmotniť Vaše predstavy a sny o Vašom budúcom bývaní. Touto cestou prejde každý minimálne raz v živote a nakoľko sa jedná o zásadné rozhodnutie, ktoré ovplyvní v značnej miere Váš budúci život, je to cesta neľahká, síce radostná, ale často aj bolestná a zodpovedná. Sme tu preto, aby ste dostali čo najviac informácií k Vášmu najlepšiemu rozhodnutiu.

Čítaj viac...

ROZSAH ČINNOSTI A SLUŽIEB

ARD Projekt ateliér rodinných domov Vám v rámci činností ponúka

Typové projekty rodinných domov v rozsahu dodania komplexnej dokumentácie projektov rodinných domov. Pri typizovaných projektoch je v rozsahu služby bezplatné poradenstvo pri výbere typu rodinného domu a osadenia rodinného domu na pozemku investora a tiež konzultácie ohľadne zmien a úprav v typových projektoch. Podľa kapacitných možností zhotoviteľa prípadné zapracovanie týchto zmien do projektov, alebo autorský súhlas na zmenu dokumentácie. Podrobne o typových projektoch tu.

Individuálne návrhy a projekty v rozsahu architektonického návrhu sa jedná o spracovanie hmotovo-dispozičnej štúdie, podľa dohody vyhotovenie priestorového modelu objektu a následne projektu domu v požadovanom stupni dokumentácie vrátane vyhotovenia projektu situácií, osadenia objektu a napojenia na inžinierske siete. Následne je možné dohodnúť ostatné súvisiace činnosti .Podrobne o individuálnych projektoch tu.

Doplnkové projekty sú žiadanou súčasťou požiadaviek investorov a jedná sa prevažne o doplnkové stavby v rozsahu a definícii tzv. drobných stavieb napr. záhradný domček, sklad, samostatne stojace garáže, dvojgaráže, griloviská, altánky, župmy a iné. Podrobne o dolpkových projektoch tu.

Čítaj viac...S úctou
Za kolektív ARD Projektu – Ing. Martin Michalík